KONST / Litografier / Färglitografier 15989043
nr 1598 9043
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografier, 2 st, Rose Cottage & Phen arms. Signerad, numrerad 360-upplaga. Färglitografi, bildmått: 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 69x78 cm
Kondition: en lös i ram
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:53:11
19/2 15:42:13